xDragoo - 2012-02-18 16:03:24Zaprezentuje wam poradnik jungli Shaco .
Po pierwsze - Masteries rozdajemy w takiej kolejności.
21|0|9 Najważniejsze żeby w ostatniej kolumnie miec wziętego masteriesa na wydłużenie buffów z jungli.
Oczywiście z 1 kolumny bierzemy atk. speed i ad myślę że będziemy iść w build AD CARRY .

Po drugie - Summoner Spelle preferuje Flash | Smite lub Ghost | Smite
Smite to umiejętność do zadawania dodatkowych obrażeń neutralnym stworom w jungli .

Tu umieszczę mapkę jungli aby łatwiej wam było zrozumieć to co będe pisał :
http://img835.imageshack.us/img835/2659/tipdialogimagemirroredj.png

Po trzecie - Gdy już rozpoczniemy grę zakupujemy Buty 1 i 3 poty lub Cloth Armor i 5 potów .
Zależy to od tego czy odrazu chcemy gankować czy spokojnie zrobić całą jungle i dopiero gankować .

Po czwarte jungla - Idziemy na Blue z wziętym skillem "W" . Po dojściu na blue w tej wnęce stawiamy Zabawki Niespodzianki minimum 3 najlepiej 4 wszystkie w jednym miejscu . Po respawnie blu buffa nasze Zabawki zaczynają bić blu buffa co naprawde ułatwia jungle i blue robimy bez straty HP (PAMIĘTAJMY ŻEBY NIE UŻYĆ SMITE ). Po zakończonym blue dostajemy 2 lvl i bierzemy skill "Q" oraz idziemy na psy lub gankujemy TOP lub BOT zależy czy jesteśmy na górze czy na dole . Obstawmy że wybraliśmy dalszą jungle . Idziemy na psy zabijamy bez zadnego problemu . Dalej idziemy na duchy je też zabijamy dalej nie używając smite po zabiciu idziemy na REDA . Stawiamy 1 Zabawke i bijemy patrzymy na hp REDA gdy jego hp spadnie poniżej 700 używamy SMITE co zadaje mu 500-600 obrażeń . Gdy uda nam się zabić reda idziemy na golemy zabijamy je bez żadnych problemów . Po wykonaniuy tego co napisałem przechodzimy do następnego kroku .

Po piąte - Wracamy do bazy i zakupujemy buty i 3 poty teraz czas na gank . Rozglądamy się który z naszych sojuszników potrzebuje pomocy . Obstawiamy że TOP potrzebuje pomocy idziemy do krzaków przed top lane każamy naszemu sojusznikowi nie pushować* . Gdy wróg się zbliży używamy Q i zachodzimy wroga za plecy szybko stawiamy Zabawkę i nasz wróg otrzymuje FEAR`a . Po takiej akcji gank powinien się udać i powinniśmy zdobyć killa .

Po szóste - Wracmy do jungli robimy blu buffa i wszystkie stwory które są zrespione staramy się często gankować i maxować w pierwszej kolejności skill Q .

Po siódme - Build to :
-Latarnia Wriggla
-Buty Mobilności
-Ostrze Nieskończoności
-Krwiopijec
-Widmowy Tancerz
-Moc Trójcy


Myślę że wszystko jasno wytłumaczyłem i poradnik przyda się dla innych .*Push - zabijanie minionów wroga aby nasze mogły pushować turreta//Poprawilem kilka błędów i zmieniłem temat na bardziej przejrzysty - Dybion
//Poprawiłem temat i usunąłem początek - JAPISUI

opowiadania erotyczne meza www.boksy.pun.pl grypsowanie slownik world of warcraft druid poradnik najlepsze karmy